درباره ما

شرکت نورگستر پارسیان مهام فعالیت حرفه ای خود را از سال 1392 در حوزه تخصصی نورپردازی و تامین روشنایی شهری و بناهای ساختمانی آغاز نمود و پس از انجام پروژه های بسیار در سطح کشور و کسب تجربه های فراوان در این صنعت، در ابتدای سال 1398 بصورت رسمی نام شرکت را به ثبت رسانید و پس از آن با انجام پروژه هایی فاخر در زمینه طراحی و تحلیل، مشاوره، تامین متریال و اجرا و همکاری با سازنندگان و معماران مطرح کشور، توانست نام خود را به تثبیت برساند.

نورگستر مهام لوگو

این شرکت با بهره گیری از مهندسین با تجربه و متخصص امر در معاونت های طراحی و تحلیل، ساخت و تولید، فنی و اجرایی، در تمامی پروژه های فضای داخلی، نما، محوطه، استخر، پارکینگ و دیگر محیط های ساختمانی و همچنین فضاهای پارکی، خیابانی و دیگر فضاهای شهری در تمامی سبک های معماری و با توجه به کاربری محیط توانسته است به بهترین صورت و بر اساس اصول علمی، نورپردازیی خاص، جذاب، لوکس و بی نظیری ارائه نماید.

ارائه طرح نورپردازی و تحلیل روشنایی در سبک های متنوع، ساخت و معرفی منابع نوری متناسب و خاص هر پروژه و اجرای تکنیکال و الکتریکال استاندارد از خدمات بارز نورگستر پارسیان مهام میباشد.

در پایان باید گفت در این مجموعه تمام تلاش خود را انجام میدهیم تا یک نورپردازی جذاب بر اساس فرم و معماری اثر و بر پایه اصول و دانش به اجرا درآید.

هم اکنون جهت ارائه اطلاعات پروژه خود و دریافت مشاوره رایگان و هماهنگی جهت بازدید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

چارت سازمانی

مدیر عامل
سید محمدعلی بنی هاشمی مدیر عامل
طراحی
احسان اسلامی معاونت طراحی
تولید
جلال مصلحی معاونت تولید
فنی
سامان رحیمی معاونت فنی
مالی
طاهره حاجی محمدعلی معاونت مالی
پشتیبانی
سید جواد بنی هاشمی معاونت پشتیبانی